Tom: „Bill je moje spřízněná duše“

20. června 2008 v 10:28
Tom je dvojčat ten víc hravější, ale pořád tu jsou věci, u kterých je vážný: Blízkost a láska k svému bratrovi.
Dočtete se o tom, jaká by měla být Tomova vysněná dívka a moč má svůj nynější účes.


Fakta o Tomovi Kaulitzovi
Věk: 18 let
Narození: Lipsko, Německo
Zaměstnání: kytarista u Tokio Hotel
Barva očí: Hnědá
Oblíbené jídlo: Těstoviny
Zájmy: Party, skateboard, graffiti
Ostatní: Stále si kupuje oblečení ve velikosti XXL.

Právě teď
Kapela je jejich 1000 Hotels Eusopean Open Air-Tour. Tom řekl, je naplno hotový, vrátit se zase zpátky do studia a udělat nový materiál, takže fanoušci by si měli už něco poslechnout o této zimě, držte jim palce!
Tom a Bill byli poprvé zpozorování v TV sérii "Verrückt nach Dir", když jim bylo 5 let. Ale nebyla to jenom televizní kariéra, co upoutalo Tomovi pozornost. Jako dítě snil být kovbojem! Ale vše se změnilo, když mu jeho nevlastní otec daroval v 9.letech kytaru. Od té doby byla pro Toma hudba nejdůležitější a začal také skládat své vlastní songy. Později, když on a Bill začali s Tokio Hotel, vše ostatní se změnilo, včetně školy.

Styl a image

Tomův styl je inspirovaný rapem, miluje čepice a velké kalhoty. Jeho velký idol je německý star hiphopu, Samy Deluxe, jehož koncert byl pro něho tím prvním. Znamení, které je s Tomem spojováno, jsou jeho dredy, které má od 12 let.
"Myslel jsem, že je to cool. Když jsem byl mladší, měl jsem kratší vlasy, ale to upravování mě nebavilo. Chtěl jsem účes, o který bych se nemusel starat, když ráno vstanu. To je důvod, proč jsem si nechal vlasy narůst a začal s dredy."
Tom si myslím, že se Bill obléká trochu zvláštně do jeho úzkých kalhot, ale Tom říká, že by se člověk měl oblékat tak, aby se cítil dobře.
"Nechci na sobě nic měnit. Myslím, že každý má být takový, jaký on sám chce být a nikdo by to neměl měnit."

Bratr a spřízněná duše
Zatímco je Bill při odpovídání otázek při rozhovorech stydlivý, Tom je vtipálek, miluje centrum pozornosti. Ale když jde o vztah k jeho dvojčeti, je teprve Tom vážný.
"Nemůžu žít bez Billa. Děláme všechno společně, všechno si mezi sebou říkáme, jsme nerozluční."
Jak mnoho jiných identických dvojčat Tom cítí, že má s Billem jedinečné spojení a ví, jak se cítí, aniž by s ním mluvil.
"Nevypadáme jako dvojčata, ale jsme jako jedna duše. Když se na Billa podívám, okamžitě vím, na co myslí. Vnímám, když má problémy, i když nejsem s ním.

Vážně o lásce
Tom je známý jako opravdový hráč a i když hodně dívek šílí po Billovi, on nezůstává pozadu. Jako u ostatních kluků v kapele, tak i o něm je hodně drbů, co se týká přítelkyň, ale on to okamžitě popírá. Sám řekl, že nikdy nebude věřit nějaké dívce tolik, jako Billovi. Takže i když vypadá jako hráč, je pro něho láska důležitá a neměly by se sní dělat vtípky.
"Byl jsem zamilovaný, ale nevěřím, že jsem někdy někoho doopravdy miloval. Láska je něco vzácného a krásného. Ale může taky bolet, když vás ta druhá osoba nemiluje."

Co si Tom myslí o:

Peníze: Je to velký bonus, ale v životě to není všechno.
Přátelství: Mít přátelé je super. Potřebujete je, i když je těžké najít ty, kteří nejsou falešní.
Vysněná dívka: Musí být extrémně spontánní a zábavná. Potřebuju, aby s ní byla zábava a bylo by cool, když by nosila pěkné oblečení. Je důležité, aby byla na stejné vlně a samozřejmě se mi musí také líbit, jak vypadá.

Tom v číslech:

- Vlastní více než 350 čepic!
- 4 slova, kterými by se popsal jsou: Zdrženlivý, spontánní, inteligentní, lajdák.
- Volné kalhoty začal nosit v 9 letech.
- Je 184 cm vysoký.
- Má 1 piercing ve rtu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.